Atribuită
Cumpărare directă
Bunuri lot 1: mobilier pentru dotarea Gradinitei Feredeni in cadrul proiectului "Desfiintare constructie existenta, construire si dotare cladire gradinita in sat Feredeni , comuna deleni judet Iasi conform ofertei nr 95 din 08.07.2021 inregistrata la autoritatea contractanta cu nr 6991/ 08.07.2021
- Număr anunț
- DA28386465
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39161000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.539 RON
- Valoare atribuită
- 33.539 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.