Atribuită Cumpărare directă

MSSU01A-S SCAUN INDIVIDUAL UNIVERSAL MODEL 1A 40 BUC, MSSU01A-M MASA INDIVIDUALA UNIVERSALA MODEL 1A 40BUC .

Număr anunț
DA28361193
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IULIA ZAMFIRESCU (CUI 23025934)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat