Atribuită Cumpărare directă

Desktop OfficePower CS cu Windows educational si tastatura cu fir si mouse pret unitar 2025 Monitor pret unitar 360

Număr anunț
DA28349690
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.28 (CUI 24130717)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
32321300-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.900 RON
Valoare atribuită
45.900 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.900 RON

din 45.900 RON estimat