Atribuită
Cumpărare directă
Dulapurile pentru depozitarea substan?elor chimice fac parte din echipamentul standard al oricarui laborator, asigurând condi?iile de securizare necesare privind pastrarea substan?elor cu grad sporit de periculozitate. Caracteristici tehnice: • Structura din o?el, acoperita cu vopsea polimerica, dupa tratarea prealabila a suprafe?ei cu fosfa?i, pentru rezisten?a sporita la reactivi; • U?i batante din metal sau/?i sticla, cu încuietoare. Dotari op?ionale: rafturi metalice/ sticla.
- Număr anunț
- DA28345216
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39132100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.009 RON
- Valoare atribuită
- 2.009 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.