Atribuită
Cumpărare directă
Tabla scolara monobloc alba, cu suprafata metalo-ceramica Caracteristici: suprafata de lucru metalo-ceramica magnetica, de culoare alba, formata din tabla de otel 0,25 mm emailata cu glazura/pudra ceramica. Spatele este realizat din tabla zincata de 0,3mm. Rama din aluminiu de 23mm, cu nervuri de rigidizare. Coltar din ABS, 60 x60 mm, cu sistem de prindere pe perete. Tabla este prevazuta cu suport pentru creta si carioca. Fixarea de perete se face cu 4 suruburi ( sunt incluse în set). Tabla este incasabila la socuri punctuale. Garantie: 2 ani Termen de exploatare a suprafetei ceramice: nelimitat.
- Număr anunț
- DA28332115
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala "Dimitrie A. Sturdza (CUI 17150134)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 30195920-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.030 RON
- Valoare atribuită
- 2.030 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.