Atribuită Cumpărare directă

Condensor si capac condensor pentru aparat Advance: - 1407-7024-000 Condensor, 1 buc, pret unitar RON fara TVA: 1,988.00 - 1407-3130-000 Capac condensor, 1 buc, pret unitar RON fara TVA : 48.00 Termen de garantie: 6 luni de la instalare; Oferta prezentata este valabila 90 zile din data comunicarii. Acceptarea prezentei oferte reprezinta comanda ferma. Prezenta tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA28477319
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.036 RON
Valoare atribuită
2.036 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.036 RON

din 2.036 RON estimat