Atribuită Cumpărare directă

Condensor si capac condensor pentru aparat Advance: - 1407-7024-000 Condensor, 1 buc, pret unitar RON fara TVA: 1,988.00 - 1407-3130-000 Capac condensor, 1 buc, pret unitar RON fara TVA : 48.00 Termen de garantie: 6 luni de la instalare; Oferta prezentata este valabila 90 zile din data comunicarii. Acceptarea prezentei oferte reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA28441244
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.036 RON
Valoare atribuită
2.036 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.036 RON

din 2.036 RON estimat