Atribuită Cumpărare directă

Senzor flux pentru aparatul de anestezie Carestation 620 si Senzor flux pentru aparatul de anestezie AVANCE CS2

Număr anunț
DA28428374
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
35125100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.690 RON
Valoare atribuită
5.690 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.690 RON

din 5.690 RON estimat