Atribuită Cumpărare directă

Placa de control pentru alimentare (PCB) pentru aparatul de anestezie Avance CS2, FIB, for machines Without ACGO feature pentru aparatul de anestezie Carestation 620 si Bellows Housing. BCG- pentru aparatul de anestezie Carestation 620

Număr anunț
DA28428345
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
31711100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.713 RON
Valoare atribuită
10.713 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.713 RON

din 10.713 RON estimat