Atribuită Cumpărare directă

1 buc x Senzor Water Flow (WATER FLOW (TURBINE)/TEMP SENSOR) - 10,900.00 RON + TVA Pretul este valabil in conditiile returnarii gratuite catre furnizor a pieselor defecte. In cazul in care defectiunea prezinta o complexitate avansata, fiind necesar sa se inlocuiasca si alte piese, acestea vor face obiectul unei oferte ulterioare. Garantia acordata piesei WATER FLOW (TURBINE)/TEMP SENSOR este de 3 (trei) luni de la data instalarii. Valabilitatea ofertei este de 30 de zile de la data prezentarii. Interventia asupra echipamentului se va realiza in cel mai scurt timp posibil, dar nu mai mult de 90 de zile de la lansarea comenzii ferme, in conditiile paragarfului de mai jos. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA28412763
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
38436220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.900 RON
Valoare atribuită
10.900 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.900 RON

din 10.900 RON estimat