Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese pentru Aparat de anestezie Carestation 620, seria: SM617160010WA si seria SM617190023WA: Aparat de anestezie Carestation 620, seria: SM617160010WA: 1. 2102707-001-S Capac burduf, 1 buc, Pret lei fara TVA: 312.00 2. 2071496-001-S Valva Latch O2, 1buc, Pret lei fara TVA: 377.00 Aparat de anestezie Carestation 620, seria: SM617190023WA: 1.M1179105-X Unitate interschimbabila, Ansamblu modul gaz E-sCAIOv, 1 buc, Pret lei fara TVA:13,230.00 2. 2102707-001-S Capac burduf, 1 buc, Pret lei fara TVA:312.00 Total pachet: 14.231,00 Pret lei fara TVA Oferta este in regim buy-back si este valabila cu preluarea pieselor defecte. Acceptarea prezentei oferte reprezinta comanda ferma. Valabilitate oferta: 30 de zile de la data prezentarii. Garantie: 6 luni de la instalare. Pentru M1179105-X Unitate interschimbabila Ansamblu modul gaz E-sCAIOv – 12 luni de la instalare
- Număr anunț
- DA28403091
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.231 RON
- Valoare atribuită
- 14.231 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.