Atribuită Cumpărare directă

Traductor presiune pentru clima RMN 1.5T SIGNA EXPLORER FIXED PLUS, Pompa recirculare pentru clima RMN 1.5T SIGNA EXPLORER FIXED PLUS, Agent frigorific 2kg pentru clima RMN 1.5T SIGNA EXPLORER FIXED PLUS

Număr anunț
DA28385033
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
31712114-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.240 RON
Valoare atribuită
4.240 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.240 RON

din 4.240 RON estimat