Atribuită
Cumpărare directă
Interventie service la CLIMA RMN Optima 360 1.5T Pret: 4,950.00 RON + TVA In cazul in care este posibil, defectiunea survenita va fi remediata pe loc de catre inginerul delegat. Daca insa, defectiunea prezinta o complexitate avansata, fiind necesar sa se inlocuiasca eventuale piese, acestea vor face obiectul unei oferte ulterioare. Oferta este valabila 30 de zile de la data prezentarii. Interventia asupra echipamentului se va realiza in cel mai scurt timp posibil, dar nu mai mult de 90 de zile de la lansarea comenzii ferme, in conditiile paragarfului de mai jos. In cazul acceptarii prezentei oferte, vom considera comanda ferma acceptul acesteia
- Număr anunț
- DA28324510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50420000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare atribuită
- 4.800 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.