Atribuită
Cumpărare directă
Oferta include: 1 buc x Diagnostic aparate de anestezie - 3,992.00 RON + TVA Nota: Preturile nu includ TVAul. Oferta este pentru interventia de diagnosticare. Daca este posibil defectul se va remedia pe loc. Daca se va diagnostica o piesa defecta aceasta impreuna cu manopera de reparatie se vor oferta separat. Oferta prezentata este valabila 60 de zile din data comunicarii. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.; FE 1290/01.07.2021
- Număr anunț
- DA28319703
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.593 RON
- Valoare atribuită
- 3.593 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.