Atribuită Cumpărare directă

2058203-002 Cablu conexiune manseta NIBP, lungime 3.6m, compatibil cu monitoarele GE Carescape ASSY CARE ADULT conector 2 tuburi DINACLICK 3.6M Sistem de conectare DINACLICK: inovator si usor de folosit pentru mansete GE reutilizabile pentru tensiune arteriala- adulti/pediatric

Număr anunț
DA28307408
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
44320000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845 RON
Valoare atribuită
1.845 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845 RON

din 1.845 RON estimat