Atribuită
Cumpărare directă
SEGUFIX - Sistem de imobilizare rapida a bratelor in situatii de urgenta, marime: S, - 1 buc, M - 1 buc, L -1 buc, SEGUFIX - Sistem imobilizare rapida membre inferioare / glezne in situatii de urgenta, marime: S - 1 buc, M - 1 buc, L-1buc, SEGUFIX - Sistem imobilizare rapida a umerilor in situatii de urgenta, marime: S - 1 buc, M- 1 buc, L-1 buc SEGUFIX - Sistem Imobilizare coapse, cu lacat magnetic, marime: S -1 buc, M- buc, S- 1 buc
- Număr anunț
- DA28315089
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- SYNERGO EUROPE SRL (CUI 22515288)
- Cod CPV
- 33196200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.212 RON
- Valoare atribuită
- 5.212 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.