Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner HP 30X Black cap. mare CF230X ptr. LaserJet Pro MFP M227 / LaserJet Pro M203, 3500pag OEM:CF230X 6 buc Tambur de imagine HP 32A CF232A ptr. LaserJet Pro M203/M227, 23000pag OEM:CF232A 4 buc Cartus toner HP 650A Black CE270A ptr. Color LaserJet Enterprise CP5525/M750, 13500pag OEM:CE270A 2buc Unitate de imagine Lexmark Black B220Z00 pt. B2236dw / MB2236adw / MB2236adwe; cap. 12,000 pag OEM:B220Z00 1bu

Număr anunț
DA28475355
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.593 RON
Valoare atribuită
4.593 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.593 RON

din 4.593 RON estimat