Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția este realizată de către Autoritatea pentru Reformă Feroviară (A.R.F.) în cadrul proiectului POIM 2014-2020, Cod MySMIS 136440 (Contract de finanțare nr. RUIC 196-104/10.06.2021). Obiectul achiziției: Imprimantă multifuncțională A3 lasercolor. Caracteristici/ Cerințe minime: - Funcții principale: printare, scanare, copiere; - Viteză de printare monocrom: 24 ppm - 30 ppm; - Viteză de printare color: 24 ppm - 30ppm; - Capacitate alimentare automată documente (ADF): min. 50 coli; - Printare fată/verso (Duplex): Automat; - Scanare față/verso: Reverse ADF; - Conectivitate: USB, Rețea; - Consumabile incluse; - Garanția produsului, de minim: 2 ani; - Livrarea, desigilarea, instalarea și punerea în funcțiunea echipamentului multifuncțional la sediul ARF: gratuite; Produsul livrat trebuie să fie nou, intact (fără defecte funcționale și estetice/de aspect) și în ambalajul original. Produsul livrat va fi însoțit de certificatul de garanție și de conformitate.
- Număr anunț
- DA28419167
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30121200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.632 RON
- Valoare atribuită
- 9.632 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.