Atribuită
Cumpărare directă
Revizie de 30000km Duster MAI 47011 (VF1HJD40661383185) Inlocuire Filtru Carburant Inlocuire Placute de Frana Verificare Stand pe Role Curatare frana spate Garnitura Buson Golire Ulei Filtru Ulei Filtru Aer Filtru Habitaclu Filtru Carburant Ulei motor Placute de frana Spray curatior frana Revizie Vehicul Inlocuire Filtru Aer Inlocuire Filtru Habitaclu
- Număr anunț
- DA28486127
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- APAN SRL (CUI 2258503)
- Cod CPV
- 50110000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.515 RON
- Valoare atribuită
- 1.515 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.