Atribuită Cumpărare directă

metanol/acetona referat nr.8675/08.07.2021

Număr anunț
DA28479375
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
Furnizor / câștigător
E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420 RON
Valoare atribuită
420 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420 RON

din 420 RON estimat