Atribuită
Cumpărare directă
R-3783.2 - Glicerol >99.5% anhidru p.a. - 2.5L 1.00 BUC R-Y015.1 - Triclormetan/Cloroform >99% pentru sinteza - 1L 3.00 BUC R-3822.1 - D(+)-BIOTIN >98,5% PH.EUR, pt biochimie, 1G 1.00 BUC R-8631.2 - SULFAT DE SODIU ANHIDRU >99%, 1Kg 1.00 KG R-3532.1 - Magnesium chloride hexahydrate, plastic, technical, in sheds, 1kg 1.00 BUC R-K025.1 - Acid clorhidric 1 mol/l (1N), solutie volumetrica standard, 1L 3.00 BUC R-1112.1 - ROTI®Fair PBS 7.4, blister for 1000 ml/tablet, for biochemistry and molecular biology, 10 units 1.00 BUC R-K028.1 - DEPC >97 %, for biochemistry and molecular biology, 25ml 1.00 BUC R-6843.1 - DAPI >98 %, for biochemistry - 10mg 1.00 BUC M-1009831000 - Etanol absolut pentru analiza; ACS,ISO,Reag. Ph Eur - 1L 1.00 BUC
- Număr anunț
- DA28455835
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.877 RON
- Valoare atribuită
- 2.877 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.