Atribuită
Cumpărare directă
Corp de depozitare - mobil - dimensiuni 500/510/810 mm. - 1 buc; Corp de depozitare - mobil - dimensiuni 600/510/810 mm. - 3 buc; Corp de depozitare - suprapozabil - dimensiuni 900/400/500 mm. - 4 buc; Masa de lucru in laborator - dimensiuni 1000/750/900 mm. - 1 buc; Perete/traseu tehnologic montat pe blatul de lucru - dimensiuni 1800/100/150 mm. - 1 buc; Perete/traseu tehnologic montat pe blatul de lucru - dimensiuni 1250/100/150 mm. - 1 buc; Perete/traseu tehnologic montat pe blatul de lucru - dimensiuni 1450/100/150 mm. - 1 buc; Perete/traseu tehnologic montat pe blatul de lucru - dimensiuni 1700/100/150 mm. - 1 buc; Corp de depozitare - pe sol - dimensiuni 900/400/2000 mm. - 1 buc.
- Număr anunț
- DA28432337
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- E-LABORATOR FEERIA SRL (CUI 16315943)
- Cod CPV
- 39180000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.317 RON
- Valoare atribuită
- 8.317 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.