Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de configurare Ghiseul .ro si platforma CityON , conform referat de necesitate nr. 3044 din 14.05.2021,aferent desfasurarii in conditii optime a activitatiilor din cadrul Primariei Ghirooc

Număr anunț
DA28454863
Autoritate contractantă
Comuna Ghioroc (CUI 3520237)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
26.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat