Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contracana, Primaia comunei Branesti doreste Achizitia unui server si licenta SQL. serverul avand urmatoarele specificatii tehnice . Server Dell PowerEdge T40 E-2224G 32 GB DDR4, SSD 480GB Enterprise, HDD 1TB , Tastatura + Mouse , Windows 10 Profesional.
- Număr anunț
- DA28351182
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 48820000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.430 RON
- Valoare atribuită
- 10.430 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.