Atribuită
Cumpărare directă
Boxe Serioux 2.0 soundboost 2000-2 buc., Mufe retea cat5 utp rj45-5 buc., Cablu retea cat 5e-20 m., Router Wireless Asus RT-AC58U-1 buc., Switch TP-LINK Gigabit, 8 porturi-2 buc., Camera web Canyon CNE-CWC3N 2mp, usb-8 buc., Flash drive usb 3.0 64gb ADATA UV140-1 buc., Flash drive 64gbTeamgroup-1buc.
- Număr anunț
- DA28316212
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRCEA SÂNTIMBREANU (CUI 32211529)
- Furnizor / câștigător
- COLOR INTEGRA SRL (CUI 14750363)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.167 RON
- Valoare atribuită
- 1.167 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.