Atribuită Cumpărare directă

Anv.600-16 6PR TD-16 Petlas-1 buc,215.4622 lei Anv.12.5/80-18 14PR IND-25 PETLAS TL-2 buc,972.2689 lei Anv.16.9-28 (440/80R28) 14PR STARMAXX TL-2 buc,1848.7395 lei Camera Aer 23.1-30-1 buc,320.5882 lei

Număr anunț
DA28486886
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI LOCAL AIUD (CUI 14401495)
Furnizor / câștigător
AGROLIV SRL (CUI 6761027)
Cod CPV
34351100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.178 RON
Valoare atribuită
6.178 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.178 RON

din 6.178 RON estimat