Atribuită
Cumpărare directă
K 5 Compact combina confortul maxim cu puterea completa. Datorita conceptului sau inovator, furtunul de înalta presiune poate fi infasurat simplu în jurul capacului frontal dupa utilizare si asigurat cu o banda de cauciuc gata pentru transport. Datorita dimensiunilor sale compacte, întregul dispozitiv este usor de transportat si poate fi depozitat oriunde, pe un raft sau într-un portbagaj auto. Doua manere de transport, un maner telescopic reglabil în înaltime si optiunea de a utiliza dispozitivul fie pe orizontala, fie pe verticala ofera confort si mod de lucru usor. De asemenea, este echipat cu un pistol de declansare Quick Connect, un furtun de înalta presiune de 8 m, o lance de pulverizare Vario Power (VPS), o lance cu duza rotativa si un filtru de apa. Aparatul de spalat cu presiune K 5 Compact, cu motorul racit cu apa si cu eficienta pe suprafata de 40 m2/h, este ideal pentru utilizarea regulata in combaterea murdariei moderate. Furtunul poate fi înfasurat, fixat în pozitie cu o curea elastica si îndepartat repede gata pentru urmatoarea operatie. Motorul racit cu apa impresioneaza cu o durata de viata deosebit de îndelungata si cu o putere mare. Manerul telescopic din aluminiu poate fi extins pentru transport si retras din nou pentru depozitare. Putere: 2.1 kW Presiune (max): 145 bar Presiune (min): 20 bar Debit de apa (max): 500 l/h Suprafata de lucru: 40 m2/h Temperatura apa (maxima): 40 °C Tensiune alimentare: 220 V Lungime cablu de alimentare/incarcare: 8 m Dimensi
- Număr anunț
- DA28438219
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
- Cod CPV
- 42924730-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.071 RON
- Valoare atribuită
- 1.071 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.