Atribuită Cumpărare directă

Trusa de filetat, 110 piese Dimensiuni: M2 - M18 Dimensiuni (cate trei tarozi per marime, pentru pretaiere, taiere, finisare): M2 x 0.4 - M3 x 0.5 - M4 x 0.7 - M5 x 0.8 - M6 x 1.0 M6 x 0.75 - M7 x 1.0 - M7 x 0.75 - M8 x 0.75 - M8 x 1.0 M8 x 1.25 - M9 x 0.75 - M9 x 1.0 - M9 x 1.25 - M10 x 0.75 M10 x 1.0 - M10 x 1.25 - M10 x 1.5 - M11 x 0.75 - M11 x 1.0 M11 x 1.25 - M11 x 1.5 - M12 x 0.75 - M12 x 1.0 - M12 x 1.25 M12 x 1.5 - M12 x 1.75 - M14 x 1.0 - M14 x 1.25 - M14 x 1.5 M14 x 2.0 - M16 x 1.0 - M16 x 1.5 - M16 x 2.0 - M18 x 1.5 Material: Oţel ptr. scule (GCr15) Greutate: 6.1 kg Set livrare Continut set: 2 port-filiere 2 port-tarozi 1 port-tarod tip T Dimensiuni (cate trei tarozi per marime, pentru pretaiere, taiere, finisare): M2 x 0.4 - M3 x 0.5 - M4 x 0.7 - M5 x 0.8 - M6 x 1.0 M6 x 0.75 - M7 x 1.0 - M7 x 0.75 - M8 x 0.75 - M8 x 1.0 M8 x 1.25 - M9 x 0.75 - M9 x 1.0 - M9 x 1.25 - M10 x 0.75 M10 x 1.0 - M10 x 1.25 - M10 x 1.5 - M11 x 0.75 - M11 x 1.0 M11 x 1.25 - M11 x 1.5 - M12 x 0.75 - M12 x 1.0 - M12 x 1.25 M12 x 1.5 - M12 x 1.75 - M14 x 1.0 - M14 x 1.25 - M14 x 1.5 M14 x 2.0 - M16 x 1.0 - M16 x 1.5 - M16 x 2.0 - M18 x 1.5. Solicitam :Certificat de Conformitate; Declaratie de Conformitate ; Garantie;

Număr anunț
DA28365068
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
44511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598 RON
Valoare atribuită
598 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598 RON

din 598 RON estimat