Atribuită
Cumpărare directă
Putere: 1,3 kW/1,8 CP Motor: 2-MIX Capacitate cilindrica: 30,8 cm3 Capacitatea rezervorului: 0,64 l Greutate (fara dispozitiv de taiere / protectie): 6 kg Lungime totala (fara unelte suplimentare): 1.76 m Nivel de putere acustica (Factor K conform Directivei 2006/42/EG = 2,5 dB(A)): 99 dB(A) Nivel de vibratii stanga/dreapta (Factor K conform Directivei 2006/42/EG = 2 m/s2): 4,9/3,5 m/s2
- Număr anunț
- DA28360824
- Autoritate contractantă
- SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
- Cod CPV
- 16160000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512 RON
- Valoare atribuită
- 1.512 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.