Atribuită Cumpărare directă

Surub hexagonal 3/4 pentru model 100 drepte

Număr anunț
DA28437702
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
44531300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007 RON
Valoare atribuită
1.007 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
26.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.007 RON

din 1.007 RON estimat