Atribuită
Cumpărare directă
TPS SPIRALE 5KG SA 1 ROSH.BAT.CIOC.CARAM.43G BU 90 TPS CROISS.CR.AR.VANILIE3 BU 1 TPS CROISS.CR.CAPSUNE.30X BU 2 CASCAVAL DALIA CALUP KG KG 2,920 CRENVURSTI KG EXC KG 1,080 CRENVURSTI KG EXC KG 1,016 CRENVURSTI KG EXC KG 0,968 CRENVURSTI KG EXC KG 0,956 POLONEZ CU PIEPT DE PUI K KG 1,062 POLONEZ CU PIEPT DE PUI K KG 1,025 POLONEZ CU PIEPT DE PUI K KG 1,005 POLONEZ CU PIEPT DE PUI K KG 0,984 POLONEZ CU PIEPT DE PUI K KG 0,980 CARNATI CABANOS KG C KG 0,858 CARNATI CABANOS KG C KG 0,858 CARNATI CABANOS KG C KG 0,852 CARNATI CABANOS KG C KG 0,840 CARNATI PORC KG KG 1,518 CARNATI PORC KG KG 1,394 CARNATI PORC KG KG 1,360 CARNATI PORC KG KG 1,320 JAMBON PRESAT DE PORC KG KG 0,985 JAMBON PRESAT DE PORC KG KG 0,975 CEAFA PORC AFUMATA KG EXC KG 0,798 CEAFA PORC AFUMATA KG EXC KG 0,692 CEAFA PORC AFUMATA KG EXC KG 0,658 PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 4,210 PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 3,575 PULPA PORC DEGR.DEZ.KG KG 3,295 MICI CONGELATI TAV.KG KG 0,987 MICI CONGELATI TAV.KG KG 0,972 MICI CONGELATI TAV.KG KG 0,972 MICI CONGELATI TAV.KG KG 0,971 MICI CONGELATI TAV.KG KG 0,968 SPATA PORC FARA OS VRAC K KG 5,154 SPATA PORC FARA OS VRAC K KG 4,146 SUNCA PORC AFUMATA VRAC K KG 3,952 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 9,800 USTUROI RO. KG C.I VRAC KG 0,888 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 9,700 PORTOCALE EG. KG C.I VRAC KG 14,700 VARZA ALBA RO KG CI VRAC KG 5,810 KLEVA CASTR.9-12CM 4000G BO 1 KLEVA PASTA TOM24% 4400G BO 2 HELGA LAPTE UHT 1,5% 1L BU 12 TPS MALAI 1KG PG 20 CIO BOIA ARD.DULCE 500G PG 2 CIO VEGIMIX
- Număr anunț
- DA28485790
- Autoritate contractantă
- Unitatea de Asistenta Medico Sociala (CUI 18710558)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15000000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.352 RON
- Valoare atribuită
- 2.352 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.