Atribuită
Cumpărare directă
PUR BALSAM ALOE VERA 1200 BU 10 1 PUR POWER LEMON 1200ML BU 10 1 BIOCARPET 500ML+250ML RE 15 1 PRONTO SPR.LEMN CLAS.300M BU 20 1 CIF DET GEAM INOX 750ML RE 10 1 CILLIT BANG DUOP.LIM+LI2B BU 5 1 MR.MUSCLE GEL HID1L 2 BUC BU 8 1 AIR WICK COOL 250ML 2+1 B BU 1 2 AIR WICK FREZIE 250ML 2+1 BU 2 2 AIR WICK MAGN. 250ML 2+1 BU 3 2 AMBIPUR FLOWERS SPRING SP BU 12 1 SANO F.PLUS ARAGAZ750ML RE 24 1 MADERO BUR.VASE CANELURI BU 2 1 ALUFIX SACI MEN.CU MAN.35 RL 50 1 ALUFIX SACI MEN.INC.60L 1 PG 20 1 FINO SACI MENAJ240L 8BUC BU 24 1 ZEWA SOFT H.IG.16ROLE 4ST BU 6 1 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 13 1 DOMESTOS PINE 1L RE 15 1 DOVE SAP.L.SILK250ML TU 6 1 DOVE SAP.LIC.REST.250ML BU 4 1 DOVE SAP.LICHID 250ML TU 13 1 DOVE SHE.BUT W.VAN.SAP.LI RE 7 1 PERIND GAL.DREPT.CU STORC BU 20 1 MATURA FIR LUNG FARA COAD BU 20 1 OTI MATURA TIDY L + COADA SE 25 1 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 10 3
- Număr anunț
- DA28485709
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 02022 Constanta (CUI 14810074)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.894 RON
- Valoare atribuită
- 3.894 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.