Atribuită Cumpărare directă

PIEPT PUI DEZ.F.P.PG CG.K KG 46,120 1 992,96 CART.PREPR.CRINK.CG.2500G BU 2 1 24,96 CART.PREPR.CRINK.CG.2500G BU 6 4 292,56

Număr anunț
DA28474919
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15110000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310 RON
Valoare atribuită
1.310 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310 RON

din 1.310 RON estimat