Atribuită
Cumpărare directă
pachet curatenie NUMAR DE REFERINTA: 33570540 PRET DE CATALOG: 1.192,62 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PACHET COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: SAVEX PARF 2IN1 FRESH DE ACE COLOR 1L RIVEX MULTI CLOR FLORAL 9 RIVEX MULTI CLOR LAMAIE 9 VANISH EXTRA HYGIENE 940M VANISH PINK LICHID 2L+450 VANISH WHITE LICHID 450ML ACE PLATINUM 1L RIVEX MULTI CLOR LAM.SPR. CALGON 3IN1 30BUC FINISH ALL IN 1 REGULAR 1 NUFAR ANTIMUCEGAI 500ML DOMESTOS TRIGGER 750ML EPACK LAVETE UMEDE 5BUC FINO LAV.MULTIFUNCT3BUC FINO LAVETE UNIV.VASCOZA MADERO LAVETE UNIV.MICR.1 FINO BUR.SARMA 2BUC FINO TEFLON SCOURER 2 MADERO BUR.VASE CANELURI OTI SACI MENAJ.ECON.35L 5 FINO SAC GUNOI HD COLO20L OTI SACI MEN.35L/50BUC RIVEX ANTIB.BAIE750ML mai putin
- Număr anunț
- DA28451230
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.192 RON
- Valoare atribuită
- 1.192 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.