Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. FAIRY DET.VASE APPLE 400M BU 2 FAIRY DET.VASE CHAMOMILE BU 2 FAIRY DET.VASE LEMON 400M BU 2 FAIRY DET.VASE POMEG OR 4 BU 2 BIOCARPET 500ML RE 3 AJAX GEAM FLOW GREEN500ML BU 8 BREF BLUE AKTIV EUCALYPT BU 2 BREF ODOR.WC FLOWER 3X50G BU 2 BREF POWER ACTIV LAVANDA BU 2 BREF POWER ACTIV LEMON3X5 BU 2 BREF POWER ACTIV OCEAN3X5 BU 2 BREF POWER ACTIV PINE3X50 BU 2 TEO SAP.LIC CAMELLIA 400M BU 1 TEO SAP.LIC.CALLA/ULT.HY. BU 1 TEO SAP.LIC.DAHLIA 400ML BU 1 TEO SAP.LIC.GERBERA 400ML BU 2 SANO ANTI KALK UNIV4IN1 7 BU 6 AJAX FLORAL LILIAC 1L RE 1 AJAX FLORAL SPRING 1L RE 1 AJAX LIC.SUPR.LEMON 1L BU 2 AJAX LICH.SUP.APPLE ANTI1 BU 1 AJAX LICH.SUPR.HIBISCUS 1 BU 1 BIOCARPET ODOUR CONT500ML RE 3 ECONOMIC DETERGENT PARCHE RE 6 PRONTO SPR.LEMN CLAS.300M BU 6 CILLIT BANG DUOP.LIM+LI2B BU 2 CILLIT BANG PULV.UNIV750M RE 5 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 6 EPACK LAVETE UMEDE 5BUC IF 2 FINO LAV.MICROF.SILV.BLOC BU 2 MADERO LAVETE GEAM MICR.1 BU 2 VILEDA LAVETA UMEDA 5BUC BU 2 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 2 JASOL PROS.HAR.MUL.2STR 5 BU 2 JASOL ROLA HART.ALBAS.2ST RL 2 MADERO PROSOP HARTIE ROLA BU 2 SANO PAPER PROS.MONOROLA BU 2 DOMESTOS PROF.PINE DEZ. 5 RE 6 TOUCH GEL MAINI ANT.CLAS. BU 2 TOUCH GEL MAINI ANT.CLAS. BU 2 PALMOLIVE HYG.PLUS SAP.LI BU 1 PROTEX SAP.LICHID 300ML
- Număr anunț
- DA28445890
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA „SPIRU HARET” INSURATEI (CUI 17363221)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.338 RON
- Valoare atribuită
- 1.338 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.