Atribuită
Cumpărare directă
pachet curatenie NUMAR DE REFERINTA: 33680364 PRET DE CATALOG: 2.656,19 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2) DESCRIERE: SAVEX PARF 2IN1 COLOR DE SAVEX PARF 2IN1 FRESH DE PUR 3XACT APPLE 450ML PUR BALS.ALOE 750ML PUR POW.SMOCHINE SI RODIE SANO SPARK LAVANDA DET.VA RIVEX CASA FL.SMARALD1L RIVEX CASA FLORAL 1L AJAX GEAM PINK 500ML RIVEX GEAM MENTA PULV.750 ACE POWER GEL FRESH 750ML BREF BLUE AKTIV CHLORINE DERO OZON AUTOMAT4KG SANO MAXIMA MOUNTAIN FRES ACE REGULAR INALBIT. 1L SANO ANITKALK PIATRA RUGI SANO ANTI KALK PIATRA RUG SANO ANTI KALK UNIV4IN1 7 AJAX DOUBLE BLEACH PRAF 4 CIF SPRAY BUCATARIE 500ML CIF SPRAY INOX 435ML CIF SPRAY MULTIPURPOSE 50 CIF.PROF.CREAM ORIGINAL 7 RIVEX PRAF CURATAT 500G NUFAR INOX 500ML PRONTO SP.300ML+DET 750ML PEAK WC GEL DEZINF.MAR750 PEAK WC GEL DEZINF.PIN750 CILLIT BANG DUO DEG+C I2B NUFAR PT FAIANTA 1L NUFAR PULV.BAIE 500ML TRIUMF PULV.BUCATARIE 500 PEAK OUT GRANULE TEVI60G BREF PRONAT.MINT 700ML RIVEX OVEN CL.ARAG750ML SANO F.PLUS ARAGAZ750ML TRIUMF DEGRES.FORTE UNIV. DOMESTOS ATLANTIC 1L IGIENOL DEZ.SPR.EUCALIPT mai putin
- Număr anunț
- DA28441032
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.656 RON
- Valoare atribuită
- 2.656 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.