Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UV Pret B.DORNA APA CARBO. 2,0PET - 4 buc - 9.40 DORNA APA CARBO. 2,0PET - 11 bax - 134.64 Denumire UV Pret JACOBS CAFEA 250G - 36 buc - 282.24 DELACO LAPTE CAFEA 10X7,5 - 2 bax - 72.80 BORSEC APA NECARBO.2,0PET - 5 bax - 64.50 BORSEC APA NECARBO.0,5PET - 8 bax - 137.28 BORSEC APA CARBO. 1,5PET - 6 bax - 67.32 BORSEC APA CARBO. 0,5PET - 8 bax - 137.28
- Număr anunț
- DA28435622
- Autoritate contractantă
- Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 905 RON
- Valoare atribuită
- 905 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.