Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 32855744 PRET DE CATALOG: 1.016,25 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: CARNATI DE PORC CU BOIA K CARNATI DE PORC CU BOIA K CARNATI DE PORC CU BOIA K USTUROI RO 250G BUC CI ARDEI GRAS BIANCA RO KG C ARDEI KAPIA ROSU RO CI VR CASTRAVETI FABIO RO KG.CI CONOPIDA PL KG C.I VRAC MERE IDARED PL KG C.I VRA PIERSICI GR. KG C.I VRAC PIERSICI GR. KG C.I VRAC VARZA ROSIE TR KG CI VRAC ROSII RO KG VRAC ROSII RO KG VRAC BARILLA FARFALLE 500G HUTTON CUS-CUS 500G PANZANI COUS COUS 500G EUGENIA CR.CACAO 56X36G GALUSTE PRUNE INTREGI 1KGGALBANI RICOTTA 250G DELACO MOZZARELLA MINI 12 SECRET.BUNICII DROJDIE 5X NAPOLACT SANA 3,5% 3+1 33 MEGGLE PR.LACT.TART.ALPIN AVI OUA COD2 CLASA L CAS. SISSI SUNCA PULPA PORC 6 PRIMA SMANTANA 25% 300G FILE SOMON CU PIELE CG. 4 KINDER MAXI KING 4X35G HOCHL.CASCAVAL CLAS.FELII mai putin
- Număr anunț
- DA28433496
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.016 RON
- Valoare atribuită
- 1.016 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.