Atribuită Cumpărare directă

VORTEX VO1001/VD9SWHO1V, WIPE OUT SAP.L.PIERS500ML WIPE OUT SAP.L.GINGER500ML CLIO H COP A4/80GR/FSC/CUT APA DISTILATA 1,5L BAX 6 BU SCR ALONJE INDOSARIERE/100, VORTEX VO1001/VD9SWHO1V

Număr anunț
DA28392691
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.922 RON
Valoare atribuită
1.922 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.922 RON

din 1.922 RON estimat