Atribuită Cumpărare directă

NECTARINE GR KG C.I KG 10,060 67.70 VARZA ALBA RO KG CI KG 6,200 10.66 MORCOVI IT KG CI KG 4,260 11.63 TELINA NL KG CI KG 3,960 18.89 CASTRAVETI CORNICHON RO K KG 3,600 8.60 ARDEI GRAS ROSU NL KG CI KG 5,300 67.84 BANANE CI KG C.I VRAC KG 14,600 56.06 RAURENI ZARZAVAT CI. 700G BO 18 105.66 BUNIC.ULEI FL.SOAREL.5L ST 3 128.19 ZUZU LAPTE 1,5% 1L CU 12 55.44 TITAN GRIS 500G PG 4 13.28 VEL.P.FR.TOAST CLAS600G BU 24 163.92 OLYMPUS TELEMEA VACA 4KG BU 1 108.36 SOLOM.BRANZA GRASA VACI 1 BU 2 34.64 NAPOLACT IAURT NATUR ECO BU 80 153.60 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG CG.K KG 12,200 262.67 SOLOMONESCU SMANTANA 30% BU 2 35.72 ZUZU IA.CAPS/BAN.125G 6+2 IF 1 7.86 ZUZU IAU.PIER/BANANE 125G IF 9 73.98

Număr anunț
DA28386949
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 2 JILAVA (CUI 28573601)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.384 RON
Valoare atribuită
1.384 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.384 RON

din 1.384 RON estimat