Atribuită Cumpărare directă

DRB CLIPSURI 15MM/24 BUC RTC ADEZIV LICHID/50ML PGN CAIET A5/80F/M CLASIC PGN CAIET A4/60F/M BASIC AGR BANDA AD TRANSP/48MMX60 BIC PIX ROUND STIC ALBS,60/ ICO PERFORATOR 12COLI/DIV C MAP CAPSAT UNIV 24-26/6/20 SCR AGRAFE METAL 28MM HER CLIPS METALIC 10/CUTIE RTC DOSAR CU SINA A4/25 BUC RTC FLUID CORECTOR/20 ML RTC FILE PROT A4 OR 30MCR/1 ICO CAPSE METAL 24/6 ARH CUB HARTIE+SUP 9X9/700 SCR CUB COLOR CU SUP/800 F SCR BANDA ADEZ.19MMX33M/5 B SCR DECAPSATOR SCH TEXTMARKER JOB/1-5 MM SCR BLOCN.ADEZ 75X75/100F

Număr anunț
DA28359417
Autoritate contractantă
COMISARIATUL REGIONAL PENTRU PROTECTIA CONSUMATORILOR- REGIUNEA SUD MUNTENIA PLOIESTI PRAHOVA (CUI 2843582)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.265 RON
Valoare atribuită
1.265 RON
Data publicării
08.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.265 RON

din 1.265 RON estimat