Atribuită
Cumpărare directă
MERE GOLDEN PL KG CI CARTOFI ALBI RO 10KG CI DOVLECEI RO. KG C.I CEAPA GALBENA RO KG C.I MORCOVI TR KG CI TELINA NL KG CI ARDEI GRAS BIANCA RO KG C ARDEI KAPIA ROSU TR KG CI CIRIO PULPA ROSII 400G HELGA LAPTE UHT 1,5% 1L BANEASA FIDEA CUIB200G BANEASA TAITEI CUIB200G KTY.PATRUNJEL MAR. 35G KTY.LEUSTEAN MARUNTIT55G DELIKAT GAINA
- Număr anunț
- DA28349474
- Autoritate contractantă
- CRESA ALBA CA ZAPADA (CUI 30553568)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840 RON
- Valoare atribuită
- 840 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.