Atribuită
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE GABRIELLA CASCA DALIA CCA GABRIELLA CASCA DALIA CCA GABRIELLA CASCA DALIA CCA GABRIELLA CASCA DALIA CCA GABRIELLA CASCA DALIA CCA GABRIELLA CASCA DALIA CCA GABRIELLA CASCA DALIA CCA LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG LINTUCA TELEMEA VACA KG SUN. PRAGA POLI CCA 1,6 K SUN. PRAGA POLI CCA 1,6 K SUN. PRAGA POLI CCA 1,6 K SUN. PRAGA POLI CCA 1,6 K MUSCHI FILE KG EXC MUSCHI FILE KG EXC COTLET PORC FARA OS KG PULPA PORC DEGR.DEZ.KG PULPA PORC DEGR.DEZ.KG MICI TAVITA KG MICI TAVITA KG MICI TAVITA KG MICI TAVITA KG MICI TAVITA KG MICI TAVITA KG CARTOFI ALBI NOI GR KG CI CEAPA GALBENA GASTRO GR K MORCOVI TR. KG CI TELINA NL KG CI ARDEI GRAS BIANCA RO KG C MORCOVI IT KG CI VRAC OLY.ROSII TA.CUBURI400G SULTAN PASTA TOM.24%800G DR.OETKER LAPTE PRAF 250G DR.OETKER LAPTE PRAF 380G MARGARITAR ZAHAR 200X5G P MOMENTIS ZAHAR BR.200X5G TITAN PESMET 500G TCHIBO EXCLUSIVE 250G TCHIBO EXCLUSIVE 2X250G FA.AROMFR.FRU.PAD.20X2G FA.AROMFR.LAMAIE 20X2G FA.FRUCTELE CARP20X2G VEL.P.ALBA DE VEL P700G PRODL. BRANZA VACI GRASA LACTIC UNT MILTEX 82% 100 ALBALACT UNT 65% 200G REGAL.OUA COD 3 CLS.M 2X3 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN ARDO FASOLE VE
- Număr anunț
- DA28321638
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI 13444099)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.771 RON
- Valoare atribuită
- 2.771 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.