Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 44726982 PRET DE CATALOG: 1.703,98 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: pachet COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: ROSHEN NAPOLIT.ALUNE72G CARNATI CABANOS KG C CARNATI CABANOS KG C PIEPT PUI DEZOSAT ATM CCA CARTOFI ROSII NOI RO KG C CASTRAVETI FABIO RO KG C. ROSII ROMA ES 500G BUC CI ARDEI KAPIA GALB.TR KG CI PATRUNJEL LG RO C.I CONOPIDA RO KG CI VRAC PERE WILLIAMS ZA KG C.I V PERE WILLIAMS ZA KG C.I V BANANE GH KG C.I VRAC D ALE G.COMPOT PRUNE1020G AMO AMORETI MINIR.CA60G AMO AMORETI MINIR.CC60G ETI AD.PRAJI.CR.CIOCO 45G MILKA CAKE CHOC 175G FANCY CROISS.CACAO 60G DELASH.MAGDALE.LAM.280G ZARPELLON GRANA PADANO 20 MEGGLE PR.LACT.TART.ALPIN AVI OUA COD 2 CLASA L 60 CRIST.SUNCA PRAGA 100G PICK CARNATI MIVES 200G UNTURA PORC 500 G EDENIA SPANAC TOC.PORTION ZMEURA 1KG R DORNA SMANTANA UHT 32% PRIMA SMANTANA 25% 300G FILE SALAU SALBATIC PIELE HOCHL.CASCAVAL CLAS.FELII CORONITA ZAHAR 1KG LADORNA LAPTE UHT 3,5 % mai putin
- Număr anunț
- DA28320287
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.703 RON
- Valoare atribuită
- 1.703 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.