Atribuită
Cumpărare directă
Achiziția de tonere - originale, necesare multifuncționalelor aflate în utilizarea Directiei Politia Locală, municipiul Alba Iulia: - cartuș Konika Minolta Bizhub C360i,TN328K- 2buc; - toner Xerox Workcentre 6515, Phaser 6510 106R03484K – 2 buc; - cartuș Konika Minolta Bizhub 4020i, ACF0050 TNP-76 – 2 buc.
- Număr anunț
- DA28442777
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
- Furnizor / câștigător
- LICOMP SRL (CUI 16436678)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.487 RON
- Valoare atribuită
- 2.487 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.