Atribuită Cumpărare directă

1 Iona - 9733804576 de Marin Sorescu (2006) [Editura Scrisul Romanesc] (138964) 1 10 mari expeditii. 10 harti pentru a intelege tot - 9786063803666 de Laurent Stefano, Christine Causse, Philippe Vallette (2020) [Editura Niculescu] (381304) 1 Enciclopedia zmeilor (Coperta cartonata) - 9789735058197 de Mircea Cartarescu (2017) [Editura Humanitas] (301609) 1 Inocentii - 978-973-50-5469-4 de Ioana Parvulescu (2016) [Editura Humanitas] (285415) 1 Jurnalul Annei Frank - 9789735070786 de Anne Frank (2016) [Editura Humanitas] (173014) 1 Cu si fara ghiozdan - 9786068674834 de Mircea Santimbreanu (2019) [Editura Regis] (362627) 1 Corigent la limba romana - 9786068674421 de Ion Minulescu (2016) [Editura Regis] (274861) 1 Extemporale si ...alte lucrari scrise - 9786060430100 de Mircea Santimbreanu [Editura Regis] (406189) 1 Caramele cu piper - 9786060430124 de Mircea Santimbreanu [Editura Regis] (406185) 1 Sa stam de vorba fara catalog - 9786068674377 de Mircea Santimbreanu (2016) [Editura Regis] (274860) 1 Persepolis (vol. 2) - 9786067105377 de Marjane Satrapi [Art] (251098) 1 Bunica mi-a zis sa-ti spun ca-i pare rau - 9786067105155 de Fredrik Backman (2020) [Art] (306156) 1 Persepolis (vol. 1) - 9786067105605 de Marjane Satrapi (2018) [Art] (251097) 1 OPERE- SORIN TITEL I-II. Schite si povestiri. Nuvele. Romane. Scenarii de film de Academia Romana (2005) [Editura Univers Enciclopedic] (51309) 1 Soarele nu apune niciodata - 9786063325007 de Nora Roberts (2018) [Editura Litera] (313249)

Număr anunț
DA28314864
Autoritate contractantă
Comuna Vladeni (CUI 4365441)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.857 RON
Valoare atribuită
1.857 RON
Data publicării
01.07.2021 00:00
Data finalizării
02.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.857 RON

din 1.857 RON estimat