Atribuită
Cumpărare directă
Autoturism de teren cu tractiune 4x4 jante aliaj 16’’ inchidere centralizata, volan reglabil pe inaltime si adancime aer conditionat, geamuri electrice sistem de navigatie ABS ( Sistem de anti-blocare a roților în timpul frânării) E.S.P. (sistem de stabilitate electronica a autovehiculului) HSA (Asistență la pornirea în rampă) Airbag-uri Proiectoare de ceata Camera video marsarier ( asistenta video la parcare cu spatele) Minim 115 CP Tractiune: 4x4 (4WD) Gri Pachet legislativ obligatoriu conform Ord. 2218/2005
- Număr anunț
- DA28426399
- Autoritate contractantă
- R.N.P.-Romsilva-Administratia Parcului Natural Putna Vrancea R.A. (CUI 25629716)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AUTOCOM SRL (CUI 4103483)
- Cod CPV
- 34110000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.085 RON
- Valoare atribuită
- 83.085 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.