Atribuită
Cumpărare directă
1 persoana curs- Program de formare profesională cu tema: ”Arhitectură, urbanism și amenajarea teritoriului - concepte, metode, evaluare” - desfășurat în perioada 01-08.08.2021 la Neptun, Hotel 2D 2 persoane curs-Program de formare profesională cu tema: ”Pregătirea proiectelor pentru finanțările din exercițiul financiar 2021-2027” - desfășurat în perioada - 05-10.09.2021 la Dunavățu de Jos, Hotel New Egreta.
- Număr anunț
- DA28420212
- Autoritate contractantă
- ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
- Furnizor / câștigător
- FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI 15185560)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.910 RON
- Valoare atribuită
- 2.910 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.