Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta:. COMUNA FILIPESTI DE TARG 2) Tip asigurare: Asigurarea CASCO: C2455514 - PH10PFT 4) Valabilitate: 28.08.2021 - 27.08.2021 5) Prima de asigurare: 1907.21 RON 6) Conditii de plata: integral

Număr anunț
DA28490639
Autoritate contractantă
COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.907 RON
Valoare atribuită
1.907 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.907 RON

din 1.907 RON estimat