Atribuită
Cumpărare directă
1) Tip asigurare: “Servicii de asigurare facultativa tip CASCO”. 2) Date despre auto/ alte tipuri de asigurari: 1) microbuz VOLKSWAGEN tip CRAFTER, nr. inmatriculare DJ12RTA, nr. identificare WV1ZZZ2EZG6042613; 2) remorca NIEWIADOW, nr. inmatriculare DJ14FPY, nr. identificare SWNB35000H0005098 / asigurat nou pentru Omniasig . 3) Valabilitate: 01.08.2021 – 31.07.2022 4) Prima de asigurare totala – 2.660,96 RON 5) Conditii de plata - integrala
- Număr anunț
- DA28435856
- Autoritate contractantă
- ANSAMBLUL FOLCLORIC MARIA TANASE (CUI 4332193)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.660 RON
- Valoare atribuită
- 2.660 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.